Kalėdiniai eksperimentai pirmokų pamokose

Š.m. gruodžio 11 d., paskutinę mokslo dieną prieš Žiemos atostogas, pirmokus aplankė Kalėdų senelis! Mokiniai atvykę į klasę po eglute rado Kalėdų senelio laišką atsiųstą iš pačios Laplandijos bei maišelį elnio Rudolfo dovanų! Laiške senelis pasidžiaugė vaikais ir patikino, kad greitai susitiks.

Mokiniai šią dieną turėjo netradicines-integruotas pamokas, kurių metu atliko du eksperimentus- „Šiaurės pašvaistė” ir „Dirbtinis sniegas” ir Kalėdų senelio užduotį „Nupiešk Senį besmegenį”. Mokiniams labai patiko atlikti užduotis, patyrė daug gerų emocijų, susipažino su eksperimentų įrankiais bei priemonėmis.

4 pamokos metu išgiro beldžiant į duris. Atidarius įėjo Nykštukas su dideliu maišu saldainių! Jis buvo skirtas geriems, drausmingiems, besišypsantiems mokiniams- pirmokams. Pirmokai suskubo žiūrėti pro langą ir (tikrai tikrai) matė Kalėdų senelio pėdas ir rogių vėžias!

Skaniai pasivaišinę ir lauke prisižaidę su sniegu, atsisveikinome atostogoms.

Gražių ir jaukių švenčių visiems!

Asta Matvėjėvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė