2 klasės pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos pamoka Ventės Rage

Š.m. gegužės 4 d. 2 klasės mokiniai vyko į mokomąją pažintinę ekskursiją į Ventės Rago ornitologijos stotį. Mus pasitiko šios stoties vedėjas Vytautas Jusys. Mokiniams labai įdomiai ir vaizdžiai papasakojo apie Ventės Rago stoties veiklą, savo darbą. Daug informacijos buvo apie paukščių migraciją, pateikė įdomių faktų apie paukščius, kėlė klausimus, kurie skatino vaikus mąstyti.

Mokiniai aplankė keletą paukščių gaudyklių, stebėjo kaip žieduoja paukščius. Pečialindą bei svilikėlį leido sužieduoti Austėjai ir Miglei, o klasės draugai viską iš arti stebėjo. Taip pat buvo sužieduotas svilikas.

Aplankėme Ventės Rago muziejų, apžiūrėjome paukščių ekspoziciją. Turėjome smagų žygį Kuršių marių pakrante.

Asta Matvėjėvienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė