2019-06-19 Penktasis padėkos vakaras socialiniams partneriams bei rėmėjams „Aukime kartu!”

Parengiamaisiais darbais rūpinosi administracija:

Asta G., Violeta K. ir jos komanda, Vitalijus Š., Ilona P., Jurgita T., Renata R., Rasa K.

Vakaro dalyviai: mokyklos socialiniai partneriai, rėmėjai, Mokyklos tarybos nariai, administracija.

Vakaro atidarymui šauniai dainavo mokyklos vokalinio ansamblio „Saidra” (vadovė Laima B.) vokalistė Ema S. Direktorė Asta G. pristatė svečiams bei Mokyklos tarybos nariams mokyklos pasiekimus, pasidžiaugimus, rūpesčius bei lūkesčius.

Mokyklos tarybos nariai:

1) mokinių atstovai dėkojo mokyklos socialiniams partneriams už bendradarbiavimą 2018-2019 m. m.;

2) mokytojų atstovai dėkojo mokyklos rėmėjams, kurių dėka pagerintos mokymo sąlygos 2018-2019 m. m.;

3) mokinių tėvų atstovai dėkojo mokyklos pagrindiniams rėmėjams, kurių dėka pagerintos mokymosi sąlygos 2018-2019 m. m.

Antroji vakaro dalis – diskusijos, pokalbiai, įžvalgos apie mokyklos ateitį prie vaišių stalo.

Mokyklos taryba dėkoja socialiniams partneriams ir rėmėjams už draugystę, bendradarbiavimą bei bendrystę 2018-2019 m. m.!

AČIŪ!!!