2019-06-26 Kintuose Šilutės r. mokykloms lyderystės forumas „Drąsiai kitaip”. Tema – Praktinių studijų dienos (mokymosi kitaip dienos)

2019-06-26 Kintuose Šilutės r. mokykloms lyderystės forumą „Drąsiai kitaip” atidarė KINTŲ LYDERIAI – priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai” mokiniai!!!
Sukurta puiki nuotaika dalyviams!
Ačiū mokytojoms Juditai J., Sonatai R. ir savanorei Brigitai K.

Dalyvaujančių projekte „Lyderių laikas 3” Šilutės r. 8 mokyklų prisistatymai: 1) Šilutės Žibų pradinė mokykla, 2) Vilkyčių pagrindinė mokykla, 3) Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla, 4) Šilutės Pirmoji gimnazija, 5) Švėkšnos „Saulės” gimnazija, 6) Žemaičių Naumiesčio gimnazija, 7) Šilutės Vydūno gimnazija, 8) Kintų pagrindinė mokykla

FANTASTINĖ Kintų mokyklos kūrybinė komanda (mokiniai+mokytojai) DRĄSIAI ir KITAIP pristatė/”anotavo” Praktinių studijų dienų (net 15 dienų per mokslo metus!!!) patirtį suvaidindami vaizdelį iš mokyklinio gyvenimo „Apie ką mes čia?”.
Kūrybinę komandą sudarė: Mokyklos tarybos pirmininkė Ugnė J., Mokinių Prezidentas Mantas P. ir net pusė mokyklos mokytojų!!!

I-oji renginio dalis – sveikinimai bei Šilutės r. kūrybinės komandos ir juos lydėjusių konsultantų pasisakymai.

II-oji dalis – mokyklų patirties pasidalijimas pikniko forma

III-ioji dalis – dienos refleksija (aptarimas)