2022-10-26 Mokykloje vyko išorės vertinimas

Įgyvendinus projektą „Kokybės krepšelis” 2022-10-26 mokykloje vyko išorės vertinimas. Atvyko vertintojai iš Nacionalinės švietimo agentūros: Skuodo meno mokyklos direktorė Anelė Raugienė ir Jonavos r. Šveicarijos progimnazijos direktorė Gražina Gečienė. Jos stebėjo pamokas, bendravo su mokytojais, mokiniais, tėvais, susipažino su mokyklos dokumentais, erdvėmis. Vertinimo metu nebuvo fotografuojama.

Išvykus vertintojams, tą pačią ir kitą dienomis aptarėme kas vyko, kaip jautėmės, pasidalinome įspūdžiais.
Ačiū mokytojams, mokinių ir tėvų atstovams, visiems darbuotojams už susitelkimą!
Ypatingas ačiū (išorės vertinimo pamokų stebėjimui) mokytojoms savanorėms ir klasėms:
– lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Nijolei Sodonienei ir 9-tai klasei!
– biologijos mokytojai metodininkei Ingridai Cyrolies ir 8-tai klasei!

Stebėjimo rezultatai bus žinomi po 2-4 savaičių, tada ir pasitikrinsime, ar Tigro kalendoriniais metais mums pavyko „…KAD TIGRAS MURKTŲ KAIP KAČIUKAS…”

Administracijos informacija