3 klasės mokinių kūrybinių darbų „Advento vainikas“ paroda bibliotekoje ir naminės duonelės ragavimas

Šių metų lapkričio 10 dieną, 3 klasės mokiniai su mokytoja Ilona Papieviene atnešė savo kūrybinių darbų parodą „Advento vainikas“. Bibliotekos lankytojai galės pasigrožėti šia paroda ir pasisemti idėjų.

Mokiniai klausėsi lietuvių liaudies pasakų, minė mįsles apie duoną ir pyragus, atliko įdomias užduotis, kurias paruošė bibliotekininkė Vitalija Mišinskaitė.
3 klasės mokytoja Ilona Papievienė pasidalijo duonos kepimo paslaptimis, tradicijomis ir pavaišino namine duonele su medumi, kurią jau kepa devynerius metus. Bibliotekininkės paruošė arbatos. Ankstyvas ir šaltas rytas tapo šiltas ir jaukus, mielas ir smagus!
Mokiniai pagilino savo žinias apie duonos kelią iki stalo, ragavo ir skanavo duonelę ir medų. Nuoširdus bendravimas sušildė visą gražią kompaniją!

Ilona Papievienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė