8 klasė – aktyviausia mokyklos vardo garsintoja praėjusiais mokslo metais!

Laimondas Taroza,
klasės vadovas
Ingrida Cyrolies,
ugdymo karjerai koordinatorė

8 klasės mokiniai 2016-2017 m. m. II pusmečio Klasių lenktynėse tapo aktyviausiais mokyklos vardo garsintojais ir jie laimėjo prizą – kelionę.

Rugsėjo 12 dieną vyko į mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginį Lietuvos jūreivystės mokykloje Klaipėdoje. Mus pasitiko šios mokyklos atstovė, kuri pakvietė pažintinei ekskursijai „Atskleisk laivo valdymo paslaptį“ bei apsilankyti navigaciniame ir laivų energetinių įrenginių treniruoklyje.

Ekskursijos metu mokiniai susipažino su jūrinio laivo įranga, jos valdymo galimybėmis, be to patys pabandė treniruoklyje valdyti laivą sumodeliuotomis realiomis jūrinėmis sąlygomis. Po pažintinės ekskursijos buvome pilni įspūdžių, tad grįždami namo visą kelią dalijomės jais vieni su kitais.

DSC_0217 DSC_0216 DSC_0213 DSC_0210 (1) DSC_0193 DSC_0207 (1)