Komandinė pergalė rajoninėse kroso varžybose

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Balandžio 20 dieną saloje prie Šyšos, kuri yra netoli centrinio miesto stadiono, vyko tradicinės rajono bendrojo lavinimo mokyklų pavasario kroso varžybos.

20170420_111951Kintų pagrindinei mokyklai atstovavo penkiolika 5-9 klasių mokinių. Individualiai geriausiai sekėsi aštuntokei Deimantei Pociutei, kuri bėgdama 1000 m. užėmė antrąją vietą ir šeštokui Lukui Kasparavičiui, kuriam pavyko iškovoti 500 m bėgime trečiąją vietą. Abu prizininkai apdovanoti Šilutės sporto mokyklos diplomais ir medaliais. Varžybose atkali kova vyko ir dėl komandinių apdovanojimų. Gimnazijos ir pagrindinės mokyklos varžėsi atskirose grupėse. Kintiškių pastangos užimti kuo aukštesnę vietą savo bėgimuose davė puikų rezultatą – mūsų mokyklos komanda užėmė pirmąją vietą pagrindinių mokyklų tarpe. Mokiniai ir mokytoja labai džiaugėsi aplenkę M. Jankaus, Pamario, Traksėdžių, Juknaičių, Usėnų ir Saugų mokyklų kroso komandas.

Gimnazijų tarpe nepralenkiama – Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komanda, antroji – Žemaičio Naumiesčio gimnazija, o trečiąją vietą užėmė Šilutės pirmoji gimnazija.

Varžybų rezultatus galima pažiūrėti čia.