Akcija „Savaitė be patyčių“

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ,
vyresnioji socialinė pedagogė

Šių metų kovo 23-27 dienomis Kintų pagrindinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Savaitė be patyčių“, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą mokykloje.

Visą savaitę vyko draugystę ir gražų bendravimą akcentuojančios veiklos.

Pirmą dieną mokinių taryba organizavo bendrą visų mokinių bei mokytojų žaidimą koridoriuose.

Antrą, siurprizų dieną, kiekviena klasė pateikė siurprizą kiekvienos pamokos mokytojui –  linkėjimą, eilėraštį ar saldumynų. Mokytojai taip pat padarė siurprizų atėjusiems į pamokas mokiniams.

Trečią dieną mokiniai piešė savo geriausią draugą, rašė jam linkėjimus bendrame piešinyje.

„Svečių dieną“ vyresniųjų klasių mokiniai apsilankė pas mažuosius draugus, vaišinosi vieni kitų lauktuvėmis.

Paskutinę savaitės dieną visi mokyklos mokiniai bei ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai kartu su mokytojais sustojo į žodį KINTAI ir buvo nufotografuoti.