Akcija „Savaitė be patyčių“

Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė metodininkė

Kovo 14-18 dienomis Kintų pagrindinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Savaitė be patyčių“. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą mokykloje.

Šiais metais nusprendėme rengti akciją netradiciškai – 5-11 klasių mokiniai bei „Virtuvės šefų“ būrelio nariai kepė DRAUGYSTĖS PICAS. Paskutiniąją akcijos dieną vyko savaitės veiklos pristatymas – mokiniai pasakojo, demonstravo sukurtus filmukus, nuotraukas apie Draugystės picų kepimą, ragavimą, bendros veiklos klasėje organizavimą.

Dėkojame vyresniajai mokytojai technologijų Sonatai Rangienei, „Virtuvės šefų“ būrelio vadovei Ilonai Papievienei bei 5-11 klasių vadovams, padėjusiems surengti „Savaitės be patyčių“ akciją mokykloje.

Nuotraukas iš šios savaitės galite pamatyti čia.

Skip to content