Akcija „Savaitė be patyčių“

Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė

Šių metų kovo 20-24 dienomis Kintų pagrindinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Savaitė be patyčių“. Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą mokykloje.

Visą savaitę 5-10 klasėse vyko draugiškiausio mokytojo, bendraklasio rinkimai, geriausio Draugystės recepto kūrimas.

Kovo 27 d. vyko akcijos apibendrinimas bei buvo įteiktos padėkos draugiškiausiems mokiniams bei mokytojams.

Apibendrinus rinkimų rezultatus draugiškiausi bendraklasiai: penktokas Ramūnas Gevinis, šeštokai Skaistė Kaunaitė, Mantas Jeger, 7 klasės mokinys Lukas Kazlauskas, aštuntokas Karolis Lavoniukas, devintokė Vanesa Paskalskytė bei dešimtos klasės mokinys Donatas Sakavičius.

Linksmiausio mokytojo nominaciją laimėjo geografijos mokytojas Antanas Viselga, kultūringiausio mokytojo – fizikos ir matematikos mokytojas Pranciškus Viršilas, visada padedančio mokytojo – lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Sodonienė. Draugiškiausiu mokytoju tapo mokytojas Antanas Viselga. Sveikiname!

Prie šios akcijos aktyviai prisidėjo mūsų mažiausieji: IUG ugdytiniai spalvino ir klijavo draugystės saulutes, PUG ugdytiniai nupiešė Draugystės gėlę, 1-4 klasių mokiniai – papuošė mokyklos duris „Šypsenėlėmis“.

5 kl. 7 kl. 8 kl. IUG PUG

Skip to content