Akies optinės savybės

Integruotos fizikos-biologijos pamokos metu naudodamiesi išmaniuoju ekranu (Moza Book 4.5) pakartojome akies sandarą, pagrindines dalis ir jų funkcijas, nagrinėjome akies ydas toliaregystę ir trumparegystę bei galimą jų  koregavimą glaudžiamaisiais arba sklaidomaisiais  lęšiais.

Susipažinę su regos terapija ir supratę, kaip galima gerinti regėjimą, 5 minutes mankštinome akis.

Naudodamiesi individualiais kompiuteriais savarankiškai atlikome skirtas užduotis, teikėme akių saugojimo ir tausojimo patarimus pvz.: saulės akinių paskirtis, kaip teisingai skaityti, kaip elgtis suvirinant metalą, kada galima žiūrėti į Saulę ir kt.

Suvokėme, kad regėjimą galima išsaugoti, pagerinti ar susigrąžinti tik pačiam žmogui saugojantis ir praktikuojantis. Tad, dirbant su  kompiuteriais, išmoktus akių mankštos  pratimus taikysime asmeniškai.

Austėja Jakutytė,

10 klasės mokinė

Skip to content