Aktyvi sveikatingumo diena mokykloje

Birželio 3 d. mokykloje vyko sveikatingumo diena, kurioje aktyviai dalyvavo 1-10 klasių mokiniai. 

Anksti ryte mokiniai prisiminė civilnės saugos signalus, po to vyko masinė – mokomoji mokinių, mokytojų ir darbuotojų evakuacija iš mokyklos, kad mokiniai žinotų kaip elgtis ištikus nelaimei mokykloje.

Vėliau 1-10 kl. mokiniai, susipažinę su sveikatingumo dienos programa ir gavę „kelionės lapus“, išsiruošė į patyriminį žygį aplankydami net dešimt skirtingų stotelių, kuriose jų laukė skirtingos, įdomios, aktyvios ir netikėtos užduotys. Stotelėse, kurios vadinosi : „Vydūno sveikatos filosofija“, „Sveikatos paveikslas“, „Žiedų mėtymas“, „Žmogaus kūnas“, „Draugystės rungtys“, „X ir O iššūkis gimnazistams“, „Smiginis“, „Pirmoji pagalba“, „Greitas ir sumanus“, „Krepšinio snaiperiai“, užduotis parengė mokytojai, o jiems talkino gimnazistai.

Visų klasių komandos sėkmingai įveikė užduotis, dalinosi įspūdžiais, o renginį vainikavo azartišką virvės traukimo rungtis. 

Skip to content