Pradinukai – aktyviausi „Virtuvės šefai“ programos dalyviai

Ilona Papievienė,
laisvoji mokytoja, NVŠ programa „Virtuvės šefai“

Programos tikslas yra ugdyti dalyvius kaip asmenybes, suteikti bendravimo įgūdžių, taip pat teorinių ir praktinių žinių apie maistą, kaip praktiškai taikyti kasdienybėje. Mokyti stalo serviravimo paslapčių, susitikti su maisto gamybos profesionalais.

Per užsiėmimus mokiniai gamina valgyti, mokosi gražiai pateikti maisto gaminius, eina į ekskursijas, augina namuose ar ant palangių daržoves, renka ir užsirašo įvairius receptus. Ypač aktyviausi pradinukai. Jiems viskas įdomu, noriai dalyvauja visose veiklose. Norisi pagirti Urtę Šimonytę (1 kl.), Gustę Narbutaitę (1 kl.), Ramintą Pociutę (5 kl.), Ramunę Gevinytę (5 kl.) ir iš didžiųjų grupės Agnę Marozaitę (7 kl.) bei Rasą Ablingytę (10 kl.)

Būrelio metu siekiame ugdyti mokinių sąmoningumą, kritinį mąstymą, atsakomybę už savo veiksmus. Taip pat ugdomas sugebėjimas dirbti grupėje, geriau pažinti save, suteikti žinių apie maistą. Pagaminus maistą, skanu jį valgyti!

dscf7945 dscf7947 dscf7951 dscf7954

Skip to content