Anglų kalbos tarptautinis konkursas „Best in English“

Vaidotas Vilkas,
anglų kalbos mokytojas

Lapkričio 30 d., vyko tarptautinis Čekijos švietimo ministerijos globojamas anglų kalbos konkursas „Best in English“. Jame dalyvavo septyni 9-10 klasių Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai ir penki Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus gimnazistai.

Vienu metu visi mokiniai testą atliko internete. Numatyta jo trukmė – ne ilgiau kaip 60 minučių. Buvo ir klausymo – supratimo užduotys. Jas atlikti buvo gan keblu dėl šiek tiek trūkinėjančio interneto ryšio. Daugiausiai buvo galima surinkti 124 taškus.

Reikia pasidžiaugti, jog mokiniai puikiai susitvarkė su testo užduotimis. Net penkių mokinių rezultatai labai geri: Diurantas Valčiukas (3f gimn. kl.) surinko 108,5 taško, Augustė Ežerskytė (4e gimn. kl.) – 107 taškus, Marius Jokaitis (9 kl.) – 104,5 taško, Paulius Bakutis (9 kl.) – 98,5 taško, Gabrielius Freitakas (3f gimn. kl.) – 98 taškus.

Akivaizdu, jog tokie konkursai motyvuoja gerai besimokančius mokinius, skatina juos ir toliau tobulėti. Be to, yra reali galimybė laimėti konkurso organizatorių įsteigtų prizų – pavyzdžiui, vasaros stovyklą užsienyje. Konkurso dalyviai taip pat galės pamatyti mokyklos bendrą įvertinimą kitų mokyklų kontekste (pernai dalyvavo apie 500 mokyklų) bei savo asmeninius rezultatus. Taigi, dabar belieka laukti konkurso galutinių rezultatų.

best-in-english-006 best-in-english-007 best-in-english-009

Skip to content