Antrokų integruota pamoka Ventėje

Š.m. spalio 8 d. 2 klasės mokiniai važiavo į Ventės rago ornitologijos stotį. Ten vyko integruota pasaulio pažinimo ir fizinio ugdymo pamoka.

Mokinius pasitiko Ventės rago soties vedėjas Vytautas Jusys, kuris mokiniams papasakojo apie paukščių migraciją, kartu su vaikais sužiedavo keletą paukščių, pamokė, kaip atskirti nykštuko patinėlį nuo patelės. Pirmą kartą vaikai iš arti pamatė strazdą giesmininką, liepsnelę, ilgauodegę zylę, kurią vaikai iš karto pamilo.
Mokiniai drąsiai klausinėjo, domėjosi, aktyviai dalyvavo diskusijose.

Padėkojus J. Jusiui, drąsiausi mokiniai įlipo į Ventės rago švyturį, bėgiojo pamary, rinko įvairias kriaukles, stebėjo mariose plaukiojančias antis, gulbes bei krante stybstančius baltuosius garnius.

Pamokos pabaigoje pastebėję laisvai skraidančią ilgauodegę zylę, vaikai iš karto atpažino. Vadinasi- pamoką išmoko!

Asta Matvėjėvienė,
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė