Apkabinkime Žemę!

Ilona Papievienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2017 m. kovo 20 dieną mūsų mokyklos 1-4 klasių šokėjai, kaip ir daugiau nei 23 000 žmonių apsijungė bendram šokiui tam, kad išreikšti meilę, pagarbą, rūpestį ir dėkingumą Žemei. Tai socialinis projektas taikai ir vienybei Žemėje. Prie Lietuvos prisijungė ir Gruzija, Kroatija bei Islandija. Mes esame be galo laimingi, turėdami tiek draugų, kuriems tai rūpi, ir net neabejojame, kad kai Jūs šokote, Žemė šypsojosi:)

Nuoširdus ačiū mūsų mokyklos choreografijos mokytojai Juditai Jakienei, už puikų ir nuotaikingą šokį!

Mūsų mokykla, taip pat gavo šokio Žemei dalyvio pažymėjimą. Projekto iniciatorė ir globėja: Nijolė Gabija Wolmer. Projekto vadovė: Dalia Skvireckienė, o šokio globėjas – asociacija Gyvoji planeta.