„Armandas Kelpša- respublikinio mokinių darbelių iš antrinių žaliavų konkurso „Sportuojanti Kalėdų eglutė“ nugalėtojas. Sveikiname!

Kintų pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai Armandas Kelpša, Ignas Jonauskas ir Benas Kasparavičius dalyvavo respublikiniame nuotoliniame 1-4 pradinių klasių mokinių darbelių iš antrinių žaliavų konkurse „Sportuojant Kalėdų eglutė“.

Mokiniai susipažino, kaip tausojant aplinką, naudojant turimus išteklius, galima mažinti vartotojiškumą ir iš antrinių žaliavų sukūrė kalėdinius žaisliukus sporto tema. Labiausiai pasisekė Armandui Kelpšai. Jis tapo respublikinio konkurso „Sportuojanti Kalėdų eglutė“ III vietos nugalėtoju ir apdovanotas diplomu. Ignas ir Benas – padėkomis.

Irena Šerkienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė