Artėjant pavasario šventei – Šv. Velykoms

Jūratė KARPAUSKIENĖ,
specialioji pedagogė- logopedė

Aš ir mano mokiniai prisijungėme prie Tolerancijos savaitės renginių, o penktadienį, prieš išeinant mokiniams atostogauti, priminėme visai mokyklos bendruomenei apie artėjančią pavasario šventę – Šv. Velykas.

Užsiėmimų metu kalbėjomės apie draugystę ,,Daryk kitam tai, ko  ir sau linki‘‘, piešėme savo rankų delnus, parodydami tarpusavio vieningumą ir draugystę. Mažieji savo jausmus  išreiškė karpydami drugelius, piešdami save draugystės rate.

Kadangi Velykų laukimas prasideda nuo Verbų sekmadienio, apie tai priminėme rytą dar prieš pirmąją pamoką: mokinius sutikome su vandeniu, pasiūlydami nusiprausti, kad oda būtų skaisti, ir išgerti arbatos su medumi. Nuplakėme – ,,nuverbijome“, kad būtų saugomi nuo visokio blogio. Kitos pertraukos metu mergaitės piešė margučius, o berniukai vijo kuo greičiau siūlus į kamuolį.

Visos komandos, dalyvavusios renginyje, buvo apdovanotos šokoladiniu velykiniu kiškiu ir saldainiais. Ačiū aktyviai dalyvavusiems mokiniams, nepabijojusiems nei vandens, nei beržo rykštelės.

Skip to content