Artėjant tarptautinei Tolerancijos dienai

Lapkričio 16-ajai, logopedė, specialioji pedagogė Elvyra Rimkuvienė ir socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė aplankė pradinių klasių mokinius.

Susitikimo metu 1 klasės mokytoja Asta vaikams pademonstravo animacinį filmą, kuriame buvo mokoma, kad nesvarbu, kas toks esi ir kaip atrodai, vis tiek galima būti gerais draugais. Su mokiniais buvo aptarta Tolerancijos sąvoka, mokiniai diskutavo apie žmonių panašumus ir skirtumus, kėlė klausimus, kodėl smagu ir įdomu būti panašiems ir skirtingiems bei ieškojo atsakymų. Užsiėmimų metu pradinukai piešė savo geriausią draugą.
Mokiniai ne tik smagiai leido laiką, bet ir mokėsi būti tolerantiškais, draugiškais, gebančiais suprasti kitaip atrodančius ar kitokią nuomonę turinčius draugus.

Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė