,,Aš ir internetas”

Šilutės r. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų skyriaus bibliotekininkė Vitalija Vyšniauskienė pakvietė antrokus į skaitmeninės savaitės ,,All digital week“ renginį bibliotekoje. Antrokai dalyvavo viktorinoje ,,Aš ir internetas“.

Mokiniai, pasiskirstę grupėmis, atsakinėjo į viktorinos klausimus ir kartu mokėsi, kaip saugiai elgtis internetinėje erdvėje. Internete, žmonės nebūtinai yra tie, kuriais prisistato, ir to negalima patikrinti. Vaikai sužinojo, kad apie naujus interneto pažįstamus reikia pasakyti tėvams ar mokytojai. Negalima teikti informacijos apie save. Slaptažodžiais negalima dalytis net su geriausiais draugais. Nederėtų susitikti su nepažįstamaisiais nedalyvaujant tėvams ar mokytojams. Nedera įsitraukti į piktus ginčus, ar patyčias. Apie viską būtina pasikalbėti su tėveliais ar mokytojais.

Mokiniai džiaugėsi ir dėkojo bibliotekininkei už įdomią ir naudingą pamoką.

Vida Viršilienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content