Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu!

Sonata Rangienė,
priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Gegužės 20 d. Kintų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo vaikai dalyvavo Šilutės rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų 10 metų jubiliejinėje šventėje „Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu“.

Šventė prasidėjo iškilminga eisena iš Šilutės Turgaus aikštės iki Pamario pagrindinės mokyklos stadiono. Visi priešmokyklinio amžiaus vaikai žygiavo rankose laikydami gėles ir nešdami savo mokyklos atributiką bei skanduodami: „Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu“. Renginio metu svečius linksmino Karlsonas, Pepė ir popchoras „Spindulys“. Dalyviai šoko iš anksto išmoktus šokius: „Ateina laikas“, „Du gaideliai“, „Saulės zuikučiai“, „Vaikystė“, „Plojam su rankytėm“, galvojo norus, paleido helio balionus ir buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis.

Dėkojame šokių vadovei Juditai Jakienei už pagalbą ruošiantis renginiui.

Skip to content