Aš tikiu, galiu, darau

Balandžio 18 dieną mokykloje vyko 8 – 10 ir III ir IV gimnazijos mokinių susitikimas su Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentu, VšĮ „ Blaivios pramogos“ direktoriumi Simonu Dailide. Pokalbio tema – „Aš tikiu, galiu, darau“

„Sveikuolis keliautojas“ atliko avantiūristinę kelionę – vienas dviračiu iš Vilniaus nuvažiavo į Paryžių. Toks buvo pirmas įspūdis susipažinus su S. Dailide.

Vaikinas organizuoja blaivias pramogas. Jis pats jau daugelį metų nevartoja alkoholio. Jo devizas – „jei patinka ir darau“: jei tai darai su užsidegimu ir atsakomybe – sėkmė ir pinigai ateina vėliau savaime. Lektorius savo pavyzdžiu, savo sėkmės istorija ragino moksleivius siekti savo svajonės. Paskaitos metu vyko aktyvi diskusija. Aktyviausiam joje dalyvavusiam gimnazistui Andriui Sadauskui, lektorius padovanojo bilietą į blaivių pramogų festivalį „Varom“.

Ingrida Cyrolies,

ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content