Aš – toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas!

Spalio 25-29 dienomis pradinių klasių mokiniams vyko netradicinė veikla ,, Aš – toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas!“ Veiklos metu mokiniai tobulino įgytas žinias ir kompetencijas, ugdė suvokimą apie toleranciją, mokėsi gerbti vienas kitą. Piešdami piešinius pradinukai realizavo ir atskleidė savo meninius bei kūrybinius gebėjimus. Mokiniai piešė savo draugą, darbai buvo gražūs ir tvarkingi, todėl net 24 piešiniai buvo išsiųsti į respublikinę piešinių parodą ,, Aš – toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas!“

Mokinius parodai ruošė specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė bei pradinių klasių mokytojos Asta Matvėjėvienė ir Irena Šerkienė. Mokiniams  įteiktos Vilkaviškio rajono Kybartų ,,Rasos” mokyklos padėkos, o mokytojoms pažymos apie metodinę veiklą.

 

Elvyra Rimkuvienė,
specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content