Atvira anglų kalbos pamoka „Food in a restaurant“

Vaidotas Vilkas,
anglų kalbos mokytojas

Balandžio 26d. 6-oje klasėje vyko atvira anglų kalbos pamoka „Food in a restaurant“ (Maistas restorane)

Pirmiausia mokiniai žiūrėjo trumpą vaizdo medžiagą, kaip užsisakyti maisto restorane, vėliau klausėsi dialogo ir jį skaitė pasiskirstę vaidmenimis. Mokiniai analizavo restorano patiekalų pavadinimus, mokėsi frazių, kaip užsisakyti maisto ar jį pasiūlyti tuo atveju, jei tektų padavėjo(s) vaidmuo.

Susipažinę su specifiniu žodynu, mokiniai dirbo grupėse ir porose: užsisakinėjo įvairius patiekalus arba siūlė juos restorano „klientams“. Vieni mokiniai dalyvavo pokalbiuose itin aktyviai, kitus reikėjo paraginti, tačiau akivaizdu, kad praktinis kalbėjimo įgūdžių taikymas buvo visiems mokiniams naudingas, o mokytojui suteikė taip reikalingos informacijos apie mokinius bei savo taikomų metodų efektyvumą.

2017 balandis 133 2017 balandis 134 2017 balandis 136

Skip to content