Atvira anglų kalbos pamoka netradicinėje aplinkoje „Kintų miestelio objektai“

Vaidotas Vilkas,
anglų kalbos mokytojas

Rugsėjo 21d. 9 klasės mokiniai per anglų kalbos pamoką lankė Kintų miestelio objektus. Pamokos tikslas – nufotografuoti aplankytus objektus ir trumpai juos aprašyti pagal jų atliekamą funkciją.

Į mokinių fotokameras pateko dauguma miestelio objektų: daugiafunkcis centras, vaikų darželis, seniūnijos pastatas, Vydūno kultūros centras ir kai kurie kiti pastatai. Mokiniams šie objektai puikiai žinomi, todėl mokytojas galėjo taip pat sužinoti šį bei tą naujo.

Mokiniai buvo suskirstyti į grupeles, o grupės vadovas paskirtas atsakingu už darbo organizavimą. Visgi pagrindinis darbas mokinių dar laukia ateityje. Kiekviena grupė turės paruošti Kintų miestelio objektų pristatymą anglų kalba.

2017 rugsejis 094 2017 rugsejis 097 2017 rugsejis 099 2017 rugsejis 103 2017 rugsejis 104 2017 rugsejis 108

Skip to content