Atvira integruota anglų kalbos ir logopedinių pratybų pamoka „Spalvos“

Lapkričio 18 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 2 klasės mokiniams vyko integruota anglų kalbos ir logopedinių pratybų pamoka „Spalvos“, kurią vedė anglų k. mokytoja Gintarė Mačiulaitienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė.

Veiklos metu mokiniai kartojo spalvų pavadinimus, mokėsi juos taisyklingai pavadinti, tarti lietuvių ir anglų kalbomis. Skaitė eilėraštį, aptarė, kokie daiktai ir kokių spalvų buvo paminėti, dirbo porose, ieškojo eilėraštyje klaidų, taisė jas. Mokiniai dirbo individualiai ir grupėse, dėliojo spalvas, parinko spalvai tinkamą pavadinimą, priskyrė tai spalvai tinkamus daiktus.


Žaidė žaidimą „Šviesoforas“, kurio metu prisiminė saugaus elgesio kelyje taisykles.
Pamokos pabaigoje mokėsi įsivertinti naudojant įsivertinimo metodą „Saldžioji refleksija“.
Veiklos metu mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų, įgijo naujų žinių, gerino kalbėjimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Gintarė Mačiulaitienė,
anglų kalbos mokytoja

Skip to content