Atvira integruota lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka ,,Zuikučių mokyklėlė“

Balandžio 19 dieną, artėjant labai gražiai ir džiugiai šventei – Šventoms Velykoms, pirmos klasės mokiniams atvirą netradicinę integruotą lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoką ,,Zuikučių mokyklėlė“ vedė pirmos klasės mokytoja Irena Šerkienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė. Kadangi buvo naudojami įvairūs žaidimo bei vaidybos metodai ir mokiniai – „zuikučiai“ atliko Velykės integruotas užduotis, todėl buvo gilinamos įvairių dalykų žinios bei įgūdžiai vyraujant šventinei ir džiugiai nuotaikai.

Smagu, kad į atvirą integruotą pamoką susirinko gausus pirmokų tėvelių būrys, mokyklos direktorė bei jos pavaduotoja.

 

Specialioji pedagogė,

logopedė Elvyra Rimkuvienė

Skip to content