Atvira integruota veikla „Per mokslo kalnus“

Gegužės 20 d. priešmokyklinio ugdymo grupėje ,,Boružiukai” vyko atvira integruota veikla ,,Per mokslo kalnus”, kurią vedė priešmokyklinio ugdymo mokytojos Gintarė ir Sonata.

Veikla prasidėjo vaikų ir lašelio susitikimu bei susipažinimu. Vaikams buvo užduota mįslė, kurią įmynę sužinojo veiklos temą ir uždavinius.

Mokiniai sužinojo, kam reikalingas vanduo, kas gali gyventi be vandens ir kam jis reikalingas, iš kur atsiranda lietus, kiek vandens yra žmogaus organizme.

Atlikdami eksperimentus mokiniai išsiaiškino, kaip atsiranda garai, kaip lyja lietus, ar gali vanduo tekėti į viršų ir kas atsitinka vandeniui, kai pasikeičia oro temperatūra.

Veiklos pabaigoje mokiniai įsivertino spalvindami „mėgintuvėlius“.

Veiklos metu mokiniai patyrė daug gerų emocijų, įtvirtino žinias apie vandenį, tobulino komunikavimo ir pažinimo kompetencijas.

Gintarė Mačiulaitienė,

priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja