Atvira integruota veikla „Rudens spalvos“

Lapkričio 29 d. ikimokyklinio ugdymo grupės „Saulutės“ mokiniams vyko atvira integruota veikla „Rudens spalvos“. Veiklos metu vaikučius aplankė „Stebuklingas pieštukas“, kuris gebėjo spalvinti įvairiomis spalvomis. Pieštukas vaikus pakvietė keliauti linksmuoju traukinuku ir pasigrožėti rudens spalvomis.

Keliaudami vaikai sutiko „Nenuoramą vėją“, kuris sukosi tarp rudeninių lapų ir padarė didžiulę netvarką gatvelėje. Visi drauge rinkome vėjo išblaškytus lapus ir rūšiavome pagal spalvas. Keliaudami sustojome dar keliose stotelėse, kur vaikai atliko užduotėles (skaičiavo ant medžio augančius obuoliukus, sagstė gėlytėms žiedlapius, ieškojo klevo lapo trūkstamų dalelių).

Apsilankėme linksmojoje stotelėje, kur su meninio ugdymo mokytoju Valdu Neimantu šokome ratelį „Rudens lapeliai“. Galiausiai atvykome į paskutinę stotelę, kur vaikai turėjo papuošti medžio lapą. Puošė skirtinga technika (antspaudavo guašu, lipdė plastilinu, aplikavo spalvotu popieriumi). Veiklos metu vaikai stengėsi įsiminti spalvų pavadinimus, lyginti, grupuoti, skaičiuoti, kurti. Buvo ugdomos pažinimo, komunikavimo ir meninė kompetencijos.

Už puikiai įveiktas kelionėje pasitaikiusias kliūtis, kiekvienas mokinys gavo po dovanėlę. Veiklą vedė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kaunienė ir Gabrielė Kumutaitytė, meninio ugdymo mokytojas Valdas Neimantas.

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content