Atvira tarpdalykinė viktorina „Klaipėdos kraštas: geografija, gamta, istorija, kultūra“ su svečiais iš Ketvergių mokyklos

Minint Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metį Kintų pagrindinė mokykla kartu su Šilutės r. savivaldybės viešosios F. Bajoraičio bibliotekos Kintų filialu, bendradarbiaudama su Kintų seniūnija ir Kintų Vydūno kultūros centru, sausio 25 d. surengė atvirą tarpdalykinę viktoriną „Klaipėdos kraštas: geografija, gamta, istorija, kultūra“.

Viktorinos tikslas buvo ne tik paminėti Klaipėdos krašto metus, bet taip skatinti mokinius domėtis gimtuoju kraštu, gausinti žinias apie Mažąją Lietuvą bei ugdyti kritinį mąstymą, tarpusavio bendradarbiavimą ir savarankiškumą.

Džiugu, kad renginyje dalyvavo Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinės mokyklos mokinių grupė. Svečiai sėkmingai įsijungė į vienuolika mišrių 5-10 klasių komandų veiklą ir darniai bendradarbiavo.

Porą valandų trukusi viktorina vyko ir rimtai, ir nuotaikingai. Susikaupti skatino ne tik įvairių dalykų užduotys, bet ir kintiškių mokinių dainuojamos dainos.
Ačiū kiekvienam, prisidėjusiam prie šio renginio organizavimo, vykdymo ir puikios geranoriškos nuotaikos sukūrimo.

M. dr. Rubenas Bukavickas,

istorijos vyresnysis mokytojas

Skip to content