Atvirų durų diena Klaipėdos technologijų mokymo centre

2020 kovo 3 d. mūsų mokyklos devintokai ir dešimtokai lankėsi Klaipėdos technologijų mokymo centre. Šioje ugdymo įstaigoje vyko atvirų durų dienos ir buvo galimybė ne tik susipažinti su šioje mokykloje galimomis įsigyti profesijomis, bet ir jas ,,pasimatuoti”.

Mokiniai galėjo stebėti modernią ir šiuolaikišką mokymo įrangą siuvimo ceche, interjero dizaino, multimedijos paslaugų mokymo, kosmetologijos ir kt. kabinetuose, sužinoti apie mokymosi ir gyvenimo sąlygas, tolimesnio ugdymosi perspektyvas. Mokiniams buvo įdomu pasigaminti tautinę floristinę dekoraciją, tekstilinį atšvaitą, stebėti, kaip kompiuterinės grafikos pagalba projektuoti savo namus ar kambarį. Tokiu būdu mokiniai galėjo pajausti, ar patiktų tokios profesijos, nes savo sugebėjimų pažinimas – vienas iš profesinio apsisprendimo sėkmę lemiančių veiksnių, svarbus mokinio karjeros planavimo procese.

Ingrida Cyrolies,

ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content