Benas Mačiulaitis- tarptautinio vaikų kūrybinių darbų parodos “Rieduliukas” erdvinių darbų konkurso nugalėtojas. Sveikiname!

Tarptautiniame vaikų kūrybinių darbų konkurso pirmame etape dalyvavo visi Kintų pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai.

Į antro konkurso etapą buvo išrinkti penkių 4 klasės mokinių: Paulinos Andriukaitytės, Maleko Hijazi, Eimanto Naujanio, Beno Mačiulaičio ir Kamilės Pustovojūtės darbai.
Mokiniai savo darbuose įgyvendino kūrybines idėjas ir svajones, tyrinėjo dviratį, jį piešė ir fotografavo, konstravo iš Lego detalių.
Tarptautiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „Rieduliukas“ labiausiai pasisekė Benui Mačiulaičiui, jis tapo konkurso nugalėtoju ir iškovojo garbingą II vietą. Šaunuolis!

Irena Šerkienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė