Bendraklasių susitikimas po 40 metų

Rugpjūčio 20 dieną prie Kintų mokyklos rinkosi VII laidos mokiniai, kurie pradėjo mokytis 1965 m. Kintų aštuonmetėje mokykloje. Pamokos vyko „raudonojoje“ mokykloje (dabar meno ir technologijų dirbtuvių pastatas) ir kultūros namuose (dabar daugiafunkcio centro pastatas).

Kadangi mokinių skaičius Kintuose vis augo, 1969 m. pastatytas naujasis pastatas, suteiktas vidurinės mokyklos statusas.

Mokiniai, kurie pradėjo mokytis 1965 m. jau turėjo galimybę 1976 m. baigti vidurinę mokyklą Kintuose, naujajame pastate.

Klasėms vadovavo Diana Bairašauskienė ir Cezara Rūkštelienė.

VII-osios laidos mokiniai aplankė visus mokyklos pastatus, visus kabinetus ir erdves. Kiekviename kabinete ar erdvėje kilo diskusijos, iššauktos prisiminimų, linksmų nutikimų, istorijų, pasakojimų.

7 laida, 1976 m.-2 7 laida, 1976 m.-3 7 laida, 2016 m.