Bendravimas su upyniškiais ir nauja patirtis

Marius Jokaitis,
8 klasė

Vykdant Kintų bendruomenės projektą  „5 žingsniai  patyrimo link“ rugsėjo 17 dieną mes, aštuntos ir devintos klasės mokiniai, dalyvavome turiningoje išvykoje.

Pirmas  išvykos tikslas – susitikti su Šilalės rajono Upynos Stasio Girėno  pagrindinės mokyklos mokinių tarybos nariais ir pasidalinti patirtimi, aptarti projekto rezultatus. Upyniškiai mus pasitiko prie mokyklos įėjimo, palydėjo salę, kurioje ir bendravome. Dalijomės savo patirtimi, aptarėme  įvairias  popamokines veiklas, darbą projektuose, jų rezultatus ir numatėme bendravimo ir bendradarbiavimo perspektyvas.

Antras kelionės tikslas – dalyvauti renginiuose, kurie vyko Šiaulių universiteto garso studijoje ir „Rūtos“ šokolado  fabrike (daugiau svetainės skiltyje „Karjera“).  Važiuodami nuo Upynos Šiaulių link, susiskirstėme į dvi grupes – kurie lankysis garso studijoje, kurie šokolado fabrike. Abi grupės daug sužinojo ir patyrė.

Grįždami namo, lankėmės prie pat Šiaulių esančiame Kryžių kalne.

Už turiningą išvyką esame dėkingi mokytojai Ingridai Ežerskienei, ugdymo karjerai koordinatorei, ir aštuntos bei devintos klasės vadovui Laimondui Tarozai.

Skip to content