Bendruomeniškumo akcija ,,Atminties šviesa“

Šiandien, lapkričio 29 d., Kintų pagrindinės mokyklos 7-10 mokiniai pradėjo bendruomeniškumo akciją ,,Atminties šviesa”. Senosiose Kintų kapinėse sukūrė atminties taką iš savo karpiniais dekoruotų žibintų. Žvakutes uždegė amžino poilsio atgulusiems šiose kapinėse, visiems, kurie kažkada gyveno Kintuose ir kurių net kapo vietos jau niekas nebežino. Išėjusieji anapilin pagerbti tylos minute.

O žibintus mokiniai kūrė ne tik naudodami karpinius, bet ir dekoruodami klevo ar kitų medžių įvairiaspalviais lapais dailės ir technologijų pamokų metu. Jiems padėjo mokytojai Rita Tarvydienė, Sonata Rangienė, Laimondas Taroza. Akcijos iniciatoriai – Kintų Vydūno kultūros centras, partneriai-Kintų pagrindinė mokykla, Kintų bendruomenė.

Asta Neimantienė,
Kintų Vydūno kultūros centro kult. veiklos vadybininkė, teatro vyresnioji mokytoja

 

Skip to content