Birželio 4 d. Boružiukų grupės komanda dalyvavo Respublikiniame ,,Lietuvos mažųjų žaidynių” festivalyje Palangoje

Renginyje sportines rungtis išbandyti ir skirtingus judesius lavinti susirinko 35 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos. Specialios užduotys buvo skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Dalyviai bėgiojo, šuoliavo, laipiojo, treniravo pusiausvyrą ir žaidė žaidimus, lavinančius skirtingus judesius.

Šventės metu dalyvius aplankė ir veiklas stebėjo olimpietis, dviratininkas Gediminas Bagdonas bei jaunimo olimpinių žaidynių laimėtoja, plaukikė Agnė Šeleikaitė.

Šio projekto organizatoriai- Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Jaunieji sportininkai iš Kintų grįžo kupini gerų emocijų, besidžiaugdami kiekviena įveikta įdomia rungtimi bei prizais.

Sonata Rangienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja