Jaunieji ugdytiniai ekskursijoje Priekulėje

Sonata Rangienė,
priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Gegužės 29 d. mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai „Boružiukai“ vyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją į Priekulę.

Būsimieji mokinukai aplankė Priekulės Ievos Simonaitytės muziejų, susipažino su rašytojos darbu, klausėsi ir aptarė keletą rašytojos kūrinių ištraukų. Sužinojo apie rašytojos vaikystę, gyvenamąją aplinką.

Ugdytiniai domėjosi kaimyninėmis apylinkėmis, Priekulės Vingio parke stebėjo gamtą, atpažino medžius ir kitus augalus, žaidė žaidimus, ieškojo keturlapio dobilo, nes muziejuje sužinojo, kad jis neša laimę.

Apžiūrėjus muziejų ir parką, vaikai turėjo galimybę aplankyti Igno močiutę, kuri visus pavaišino ledais. Kelionė namo neprailgo, visi aptarinėjo įspūdžius ir džiaugėsi Igno močiutės gerumu.

20180529_103056 Prie muziejaus Priekulės Vingio parke

Skip to content