Buvo verta dalyvauti lankstinukų konkurse „Korupcijos virusui- STOP!“

Jolita MAŽONAITĖ,
10 klasė,
Vytenis PAPIEVIS,
9 klasė

Gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima tarptautinė Antikorupcijos diena. Šiai dienai paminėti Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius organizavo lankstinukų konkursą „Korupcijos virusui- STOP!“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Geriausius lankstinukus antikorupcijos tema mūsų mokykloje sukūrė dešimtokė Jolita Mažonaitė, devintokas Vytenis Papievis ir septintokas Paulius Bakutis. Jolita rajone laimėjo II-ą vietą 10-12 klasių grupėje. Smagu, kad pralaimėjusių nė vieno nebuvo, nes visi konkurso rajoninio turo dalyviai gavo galimybę aplankyti Lietuvos sostinę, pasigrožėti Valdovų rūmų ekspozicija, stebėti, kas vyksta LR Seime.

LR Seime mes, kintiškiai, buvome labai aktyvūs. Atsakėme į daugelį  gido klausimų apie Lietuvos valstybę, jos įstatymus, draugiškai diskutavome apie korupciją ir jos prevenciją. Labiausiai patiko Seimo spaudos konferencijų salėje, kur mūsų trejetas iš Kintų sėdėjome kartu su seimūne Rima Baškiene prieš žurnalistus – kitus mokinius ir atsakinėjome į jų klausimus.

Šis konkursas, o ypač dovana – ekskursija, kintiškiams labai patiko. Jeigu šis renginys vyks ir ateityje, žadame tikrai dalyvauti.

Skip to content