DAILĖS PAMOKA ANT SMĖLĖTO KRANTO

Kintų pagrindinė mokykla inicijuoja ir aktyviai palaiko pamokų organizavimą netradicinėse erdvėse. Puiki saulėta diena ir pavasario lygiadienis išviliojo užsiimti kūrybine veikla pamaryje.  2022-03-21 septintos klasės dailės pamokos tema – monumentalioji dailė. Užduotis trumpai aptarta klasėje, peržiūrint monumentaliosios dailės kūrinius pasaulyje ir Lietuvoje.  Pasirinkta mozaikos technika, kurią nuspręsta  išbandyti  iš to, ką rasime ant Kuršių marių kranto. Popieriaus lapą atstojo smėlėtas paplūdimys. Pamokos laikas trumpas, todėl improvizuoti ir suktis reikėjo greitai.  Mozaikos kompozicijos kūrimui pasiskirstyta į 3 ar 2 žmonių grupes . Kai kas nutarė užduotį atlikti individualiai. Kūrybinis procesas pareikalavo kantrybės,  komandinio sutarimo ir laiko kontrolės.

Rita Tarvydienė,

dailės mokytoja

Skip to content