Dalyvavimas epistolinio rašinio konkurse aktualia tema

Šių, 2021 metų, 50-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio tema – „Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID-19 pandemijos metu“.

Konkurso pirmas etapas vyko mokykloje 7-8 klasėse. Lietuvių kalbos pamokose aptarus temą, kiekvienas mokinys rašė apie savo pasikeitusį gyvenimą tokioje netikėtoje, neįprastoje ir sudėtingoje pandemijos situacijoje.

Geriausiai pavyko aštuntokei Ugnei. Ji sutiko ruošti rašinį rajono konkurso etapui ir pagal nuostatų reikalavimus papildė, praplėtė net iki 700 žodžių (reikalaujama apimtis 500-800 ž.). Džiugu, kad mokinė gyvenime karantino metu įžvelgė nemažai ir naudingos patirties.

Ugnės rašinys pristatytas Šilutės rajono konkurso etapui – laukiame palankaus vertinimo.

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content