Dalyvavimas Jaunimo ir savanorystės metams skirtoje konferencijoje „Jaunų žmonių iššūkiai, kaip darbas su jaunimu gali padėti juos spręsti“

Spalio 24 dieną, penki Kintų atviros Jaunimo erdvės nariai, Kintų jaunimo erdvės atstovas Laimondas Taroza ir jaunimo darbuotoja Vilija Ašmonaitė vyko į Šilutės atviro jaunimo centro organizuotą, Jaunimo ir savanorystės metams skirtą konferenciją „Jaunų žmonių iššūkiai, kaip darbas su jaunimu gali padėti juos spręsti“. 

Konferenciją vedė ir pozityvią atmosferą kūrė darbo su jaunimu ir neformaliojo ugdymo ekspertas Nerijus Miginis. Šilutės atviro jaunimo centro direktorius R. Petrauskis pristatė Šilutės atviro jaunimo centro iššūkius ir pasiekimus, R. Pilipavičienė pasidalino gerosiomis Šilutės rajono jaunimo savanorystės patirtimis, Jaunimo reikalų koordinatorė E. Čėsnienė pristatė Šilutės rajono savivaldybės skatinimo programas jaunimui. 

Kintų jaunimo erdvės atstovas L. Taroza paruošė nuotaikingą pranešimą „Jaunimo veikla Kintų seniūnijoje“, po kurio pasigirdo labai garsūs plojimai. Tuomet LMS Šilutės skyriaus pirmininkė V. Kubaitytė pristatė pranešimą „(ne)Sunku būti jaunu žmogumi 2022 metais“, kuriuo ypač padrąsino ir įkvėpė visus konferencijoje susirinkusius moksleivius, jaunimą. 

Po šių pristatymų vyko diskusija „Šilutės rajono savivaldybė (ne)draugiška jaunimui?“, kurioje dalyvavo ir Šilutės meras V. Laurinaitis. Buvo vykdoma apklausa, patirčių pasidalijimas, vyko diskusija apie tai, kas motyvuotų jaunimą ir pan.

Nuotraukos: https://photos.app.goo.gl/UtiJC11tccybbqEZ9

Vilija Ašmonaitė,

jaunimo veiklos koordinatorė

Skip to content