Dalyvavimas piešinių konkurse „Piešiame šv. Kalėdas“

Iškart po atostogų Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai įsijungė į Kalėdinės nuotaikos kūrimą. Nusprendė dalyvauti rajoniniame, Šilutės meno mokyklos paskelbtame, mokinių piešinių konkurse „Piešiame šv. Kalėdas“.

Konkurso tikslas – pasitelkiant įvairias piešimo technikas perteikti šv. Kalėdų nuotaiką. Piešinius pagal nustatytą formatą piešė 5–10 kl. mokiniai. Konkursui iš viso buvo atrinkta ir išsiųsta 18 atvirukų. Mokiniai žaismingai interpretavo Kalėdų nuotaiką pamario krašto vaizduose ir ieškojo išskirtinių elementų mūsų seniūnijoje, jos aplinkoje.

Šilutės rajono mero šv. Kalėdų sveikinimams ir jų spaudai bus atrinkti geriausieji iš visų konkursui pateiktų atvirukų. Tikimės, kad tarp išrinktųjų pateks ir Kintų mokyklos mokinių kūryba.

Rita Tarvydienė,

Kintų pagrindinės mokyklos dailės mokytoja

Skip to content