Dalyvavimas renginyje ,,Naktis gimnazijoje” Vainute

Lapkričio 25 dieną, Kintų jaunimas šoko, dainavo, ,,dirbo” barmenais ir apsaugos darbuotojais ypatingai gražiame renginyje ,,Pramoga 2022” Kintuose. Na, o po renginio Kintų Atviros jaunimo erdvės nariai išskubėjo į ,,Naktį gimnazijoje” Vainute. 

Visi dalyvavusieji buvo suskirstyti į komandas, renginio tema buvo ,,Mafija”. Ruošti komandų vaidinimai, filmo peržiūra, organizuoti šokiai, įvairių užduočių atlikimas, kintiškiai inicijavo tinklinio žaidimą, vyko pokalbiai, bendravimas, patirčių pasidalijimas.

Išaušus rytui visi atliko mankštą, draugiškai sutvarkė patalpas ir nuoširdžiai atsisveikino stipriai apsikabindami.

Dėkojame Vainuto gimnazijai už pakvietimą, nuoširdų bendravimą, įdomų ir smagų renginį!

Vilija Ašmonaitė,

jaunimo darbuotoja

Skip to content