Dalyvavimas virtualioje konferencijoje „Moksliniai rudens atradimai. Aš tyrėjas”

Š. m. lapkričio 8 d. priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai” mokinė Ema Žukauskaitė dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualioje konferencijoje „Moksliniai rudens atradimai. Aš tyrėjas”. Mokinė pristatė pranešimą tema ,,Gilių ir kaštonų lenktynės”.

Ema su grupės draugais domėjosi Kintų miestelyje ir miške augančiais medžiais bei nusprendė atlikti tyrimus, kurių metu sužinojo apie kaštonų ir gilių savybes: matavo, svėrė, lygino.
Konferencija skirta pagilinti vaikų kalbinius, pažintinius bei technologinius gebėjimus.

Buvo siekiama paskatinti vaikus įsitraukti į gamtos tyrinėjimą rudenį, atradimus, probleminių klausimų kėlimą, eksperimentavimą. Moksliniai tyrinėjimai jau nuo ikimokyklinio amžiaus padeda vaikams ugdyti viešąjį kalbėjimą, naudotis technologinėmis priemonėmis, tyrinėti, rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, patirti bendrystės jausmą.

Šaunuolė Ema!

Sonata Rangienė,