Dalyvavimo projekte „Kokybės krepšelis“ rezultatų aptarimas Vilniuje

2022-10-07 Vilniuje Mokyklų tobulinimo centre direktorė Asta Gužauskienė ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Ramūnas Grikšas, kuruojantis projekto „Kokybės krepšelis“ įgyvendinimą mokykloje, dalyvavo Vakarų regiono mokyklų susitikime. Buvo aptarti 2 m. trukmės dalyvavimo projekte rezultatai, pasidalinta pastebėjimais dėl kilusių iššūkių, pasidžiaugta sėkmės istorijomis.

Toliau mūsų laukė kunigo Algirdo Toliato priėmimas Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, valandos ekskursija kartu su juo ir pietūs valgykloje bažnyčios pastate. Valgykla įkurta ir veikia pagal socialinį projektą „Pirmas blynas“, joje dirba neįgalūs darbuotojai.

Taip pat aplankėme naujausiai Lietuvoje pastatytą mokyklą – Pilaitės gimnaziją, kuri ką tik atvėrė duris mokiniams. Mokykla pastatyta skandinavišku stiliumi: pastato viduryje didžiulė erdvė susibūrimams, o aplink ją – kabinetai. Šiandien ši mokykla vadinama Ateities mokykla.

Mokykloje įgyvendinto projekto „Kokybės krepšelis“ rezultatus savo „akimis“ aptarėme Vakarų regiono mokyklų tarpe, o kaip mums sekėsi kitų „akimis“ sužinosime po 2022-10-26. Tą dieną į Kintų mokyklą atvyks Nacionalinės švietimo agentūros darbuotojai, kurie stebėdami pamokas, kalbėdamiesi su mokiniais, jų tėvais, mokytojais, susipažinę su mokyklos veiklos dokumentais, įvertins kokią pridėtinę vertę mokyklai turėjo 2 m. trukmės projekto „Kokybės krepšelis“ įgyvendinimas.

Linkime visiems mums sėkmės.

Administracijos informacija

(Ramūno Grikšo fotografijos)

Skip to content