Dalyvavymas tarptautiniame mokinių ir studentų technologijų (mitybos programos) virtualiame konkurse

Kintų pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Vasarė Banelytė ir Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus IV klasės mokinė Deimantė Grakauskaitė dalyvavo tarptautiniame mokinių ir studentų technologijų (mitybos programos) virtualiame konkurse ,,Ypatingi kokteiliai”. Konkursą inicijavo ir organizavo Vilniaus m. ,,Saulės“ privati gimnazija.

Konkurse dalyvaujantys mokiniai turėjo pagaminti kokteilį, nufotografuoti ir aprašyti. Vasarė sukūrė ,,Persikų skonio pieno” kokteilį, o Deimantė savo kokteilį pavadino ,,Vasara”. Mokinės stengėsi, kad kokteiliai būtų originalūs, palankūs sveikatai bei estetiškai pateikti.
Konkursą vainikavo nuotolinis seminaras ,,Sveikesnės mitybos link…”, kur dalyviai buvo apdovanoti padėkomis bei visi galėjo pažiūrėti kokteilių virtualią parodą – receptų knygą (nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=D2ACEnEbCRc).
Dalyvavimas konkurse paskatino mokines domėtis sveikatai palankia mityba, tobulinti ir taikyti jų mitybos žinias praktikoje, suteikė galimybę atskleisti kūrybinius gebėjimus mitybos srityje bei ugdyti jų originalumą, kūrybinę vaizduotę, savarankiškumą.

Sonata Rangienė,
technologijų mokytoja