Laimėta dešimtokų išvyka į Vilnių  

01Už padarytą didesnę, nei patys buvo nusimatę, pažangą 10 klasės mokiniai laimėjo kelionę į didžiausią Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo parodą „SWITCH“. Ją sumanė ir Vilniuje, Litexpo parodų ir kongresų centre, surengė verslininkas bei politikas Antanas Guoga.

Nors ir labai kankino miego trūkumas, ankstų rugsėjo 8 dienos rytą visi linksmai pajudėjom Vilniaus link.

Pats renginys buvo labai įtraukiantis ir įdomus. Klausėmės paskaitos, kurią vedė „radistai“ Jonas ir Rolandas. Čia pamatėme įdomių ir dar nematytų technologinių įrenginių, įvairiausių skraidyklių – dronų. Juos, nieko nelaukę, ir išbandėme. Taip pat daug bendravome ir su šias technologijas pristatančiais entuziastais.

Grįždami namo visą kelią vieni su kitais dalinomės įspūdžiais, kurios patyrėme renginyje.

03 04 05 06

Skip to content