,,Duonos kelias’’

Kintų ir Usėnų pagrindinės mokyklos dalyvauja bendradarbiavimo projekte, į šį projektą įsitraukė ne tik pradinių ir pagrindinių klasių mokytojai, bet ir ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai.

Šių metų projekto tema – ,,Duonos kelias”, kurio tikslas – atskleisti vaikams, kaip gi ta gardi duonelė ant stalo atsiranda.

Balandžio 24 d. vyko dvejų, Kintų ir Usėnų pagrindinių mokyklų, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių bendra veikla ,,Duonos kelias”. Į bendrą veiklą kiekviena grupė jungėsi nuotoliniu būdu. Pirmiausia, visi vaikai pasisveikino vieni kitiems pamojuodami rankutėmis. Vėliau žiūrėjome lietuvių liaudies pasaką ,,Ar jau galima valgyti?”, mokiniai pamatė, koks ilgas ir sudėtingas procesas vyksta, kol duonelė atsiranda ant stalo. Tuomet vaikai kartu su meninio ugdymo mokytoja Laima Bušininkiene dainavo dainelę ir savo judesiais rodė: kaip rugiai sėjami, kaip pjaunami, kaip duonelė gaminama. Po smagių veiklų ir patys gamino duonelę! Kas riestainius, kas bandeles, o kas… net sumuštinį!

Dėkojame Kintų ir Usėnų pagrindinių mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių mokiniams ir mokytojams už tęstinį įstaigų bendradarbiavimą ir galimybę kartu dalyvauti veiklose.

Gabrielė Kumutaitytė,

ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė