Džiugios naujienos iš tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2021“!

Trys antros klasės mokiniai: Gytė Valiukevičiūtė, Viktorija Venckutė ir Rokas Šertvytis pateko į tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2021“ II – ąjį etapą, kuris vyks kovo  3 d. nuo 9.00 val. iki 15.00 val.

Lietuvoje konkursą organizuoja „VIMS – International Meridian School“. Konkurso tikslas: populiarinti matematiką ir sudaryti galimybę tobulėti gabiems vaikams. Konkurso uždaviniai: 1. Skatinti mokinių mąstymo procesus; 2. Skatinti teorines žinias taikyti praktikoje; 3. Sužadinti ir išplėsti matematines kompetencijas; 4. Stiprinti pasitikėjimą savo jėgomis ir skatinti savarankiškumą bei sąmoningumą; 5. Skatinti tarpmokyklinį matematikų bendradarbiavimą; 6. Skiepyti meilę matematikai.

Antrokų pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Ilona Papievienė.

Linkime sėkmės II etape!

Skip to content